Hallitus 2022

Mirja Vakkuri, puheenjohtaja, taloudenhoitaja
040 706 7701, mirja.vakkuri@elisanet.fi

Atso Taipale, varapuheenjohtaja

0400 286 366, atso.taipale@gmail.com

Leena Peltosaari, sihteeri
040 7605 479, peltosaari.leena@gmail.com

Pirjo Elfving, tapahtumavastaava

050 5213 155, pirjo.elfving@gmail.com

Tarja Helameri, tiedottaja

045 3267 574 , tarja.helameri@saunalahti.fi

Eivor Kotilainen, jäsen

050 4343 034, eivor_kotilainen@hotmail.com

Jouko Lahti, jäsen

0400 655 500, jouko.lahti@hotmail.fi

Tuula Törmänen, jäsen

040 707 9799, tuula.tormanen53@gmail.com

Lars-Erik Wilskman, jäsen

050 9133 349 , lars-erik.wilskman@kolumbus.fi


Toimihenkilö:

Pekka Raittila, jäsenrekisteri, jäsentiedotus

0500 451 538, raittila.pekka@gmail.com



Kerhojen yhteyshenkilöt

Golfkerho

Pekka Raittila, 0500 451 538, raittila.pekka@gmail.com

Keilakerho

Jaakko Uotinen, 050 491 5401, jaakko.uotinen@kolumbus.fi

Kulttuurikerho

Tuula Törmänen, 040 707 9799, tuula.tormanen53@gmail.com

Tuula Niskanen, 040 586 5048, mummukkila445@gmail.com

Lounaskerho

Pirjo Elfving, 050 5213 155, pirjo.elfving@gmail.com

Lukupiiri

Ann-Mari Sintonen, 050 379 1039, ami.sintonen@pp.inet,fi

Erkki Erkkilä, 0400 978 081, erkki.j.erkkila@gmail.com

Matkakerho

Annina Kanerva, 050 505 8508, annina.kanerva13@gmail.com

Muistikerho

Annina Kanerva, 050 505 8508, annina.kanerva13@gmail.com

Ulla-Maija Kämäri, 050 582 0751, ulla-maija.kauhanen@elisanet.fi

Kirsti Raittila, 041 452 5887, kirsti.raittila@gmail.com

Yhteiskuntakerho

Lars-Erik Wilskman, 050 9133 349, lars-erik.wilskman@kolumbus.fi