Hallitus vuonna 2019

Ritva Sallinen, puheenjohtaja
040 745 4249, ritva.sallinen@kolumbus.fi

Mirja Vakkuri, varapuheenjohtaja, taloudenhoitaja
040 706 7701, mirja.vakkuri@elisanet.fi

Sirkka Haaparanta, sihteeri
044 557 6277, sirkka.haaparanta@japo.fi

Pekka Raittila, tiedottaja, jäsenrekisterin hoitaja
0500 451 538, raittila.pekka@gmail.com

Tarja Helameri, jäsen
045 326 7574, tarja.helameri@saunalahti.fi

Pirkko Hovi, jäsen
040 766 2525, pirkko.hovi@elisanet.fi

Kari Raveala, jäsen
050 360 0133, kari.raveala@kolumbus.fi