Hallitus vuonna 2020

Ritva Sallinen, puheenjohtaja
040 745 4249, ritva.sallinen@kolumbus.fi

Mirja Vakkuri, varapuheenjohtaja, taloudenhoitaja
040 706 7701, mirja.vakkuri@elisanet.fi

Sirkka Haaparanta, sihteeri
044 557 6277, sirkka.haaparanta@japo.fi

Jouko Lahti, jäsen

0400 655 500, jouko.lahti@hotmail.fi

Kari Raveala, jäsen
050 360 0133, kari.raveala@kolumbus.fi

Atso Taipale, jäsen

0400 286 366, atso.taipale@gmail.com

Tuula Törmänen, jäsen

040 707 9799, tuula.tormanen53@gmail.com


Toimihenkilö:

Pekka Raittila, tiedottaja, jäsenrekisterin hoitaja

0500 451 538, raittila.pekka@gmail.com